یکی از بخش های مهم خانه ی هر خانواده ی ایرانی قطعا هال و پزیرایی است گویی هال و پذیرایی هسته ی مرکزی خانه است. محلی پر از آرامش برای جمع خانوادگی، دورهمی ها، شب نشینی ها و حتی جشنهای کوچک خانوادگی است. پس قطعا زیبایی و راحتی هال و پذیرایی بسیار هائز اهمیت است. برای داشتن این دو ویژگی در کنار هم نیاز به یک طراحی حرفه ای مطابق با استانداردهای به روز دارید. از آنجا که پرده های زبرا، زبرومن و شید رومی جزء جدیدترین مدل های پرده در سراسر دنیاست و با توجه به ویژگی های منحصر به فرد این محصولات در مقایسه با مدل های قدیمی پرده قطعا بهترین انتخاب برای داشتن دکوری زیبا، راحت و در عین حال مدرن پرده اهای زبرا زبرومن و شید رومی است.
با توجه به اینکه پرده زبرا، پرده زبرومن و پرده شیدرومی هر کدام در طرح ها و رنگ های متفاوت موجود می باشد هر نوع سلیقه ای را پوشش داده و با دکور منزل یا محل کار شما به راحتی ست می شود و برای تعویض پرده های منزل مجبور به تغییر سایر لوازم منزل نمی شوید.

شرکت فرزین دکور با عرضه محصولات و لوازم پرده های فانتزی و کلاسیک ، بیش از 20 سال در عرصه دکوراسیون داخلی حضور فعال داشته است . این شرکت با عرضه انواع پرده زبرا , پرده زبرومن , پرده شید ترک در طرح ها ورنگ های مختلف پیشتاز در عرصه ی تزئینات در سراسر کشور می باشد. هدف اصلی شرکت ،ارائه محصولات با تنوع بسیار بالا و متناسب با سلیقه های مختلف می باشد تا شما مشتریان عزیز با هر سلیقه ای بتوانید لوکس ترین ها را برای منازل و ادارات و... خود انتخاب کرده واز کیفیت محصولات ما ابراز رضایت فرمائید. پرده هاي زبرا يا همان دبل شيد نسل جديد پرده هاي فانتزي و لوكس ميباشد پرده ي زبرا به دليل تنوع بالا در طرح و رنگ و همينطور قيمت مناسب جايگاه ويژه اي در منازل و ادارات پيدا نموده. شركت فرزين دكور جزو اولين شركت هاي توليد كننده زبرا و شيد در ايران ميباشد كه باارايه انواع پرده ي زبرا و شيد با عالي ترين كيفيت قصد دارد تا رضايت مشتريان را جلب كرده و خدمتگزار تمامي مردم باشد .